Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

SOL FORCE
95-083 Lutomiersk

Prusinowice 37

tel. +48 737 994 484
email: kontakt@solforce.pl

Kontakt

Tomasz Jaździkowski

 

Pan Sebastian wykonał dla mnie specjalny projekt instalacji PV o mocy 8kWp, który działa razem z awaryjnym zasilaniem mojego warsztatu i rachunku za prąd spadły do minimum.

Polecam jako fachowca

Natalia Nowosółka

 

Mam firmę handlową i pracujemy praktycznie dzień i noc. Dzięki Panu Sebastianowi mamy zasilanie z instalacji fotowoltaicznej nawet w nocy, Wykonał dla nas instalację fotowoltaiczną hybrydową. Dzięki zasilaniu z magazynu energii jesteśmy niezależni od elektrowni.

Godny polecenia fachowiec

REKOMENDACJE

 

Dla nas najważniejsze jest oddanie systemu fotowoltaicznego, który spełnia Twoje oczekiwania.

Dlatego Twoja opinia jest dla nas równie ważna jak realizowany projekt instalacji fotowoltaicznej.

I z stąd oferujemy również serwis instalacji fotowoltaicznej dla Ciebie.

WYMIANA INWERTERÓW

NAPRAWY PV

NA BUDYNKACH

ENERGETYKA

NADZÓR

INSTALACJE PV

NASZE USŁUGI

 

Skupiamy się na kompleksowej obsłudze. Instalujemy systemy fotowoltaiczne na dachach i ścianach budynków, oraz na ziemi.

Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach oraz instalacje CO. Dzięki takiemu połączeniu mamy możliwość dostosowania każdego typu ogrzewania do niezbędnych potrzeb naszych klinetów.

Wykonujemy zarówna małe instalacje do 10kWp, jak i duże - ponad 50kWp. Nasze instalacje fotowoltaiczne projektujemy zarówno do pracy z pompami ciepła, ogrzewaniem elektrycznym lub współdziałaniem z generatorami prądotwórczymi.

Nasza współpraca zaczyna się od doboru urządzeń i jak najoptymalniejszym wykorzystaniu energii słonecznej, również z otoczeniem budynku. Jeśli masz nietypowe rozwiązania, czy chcesz aby Twój system PV współdziałał z innymi urządzeniami to świetnie trafiłeś. Właśnie to oferujemy, czyli integrację całego systemu fotowoltaicznego dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza współpraca zawsze kończy się uruchomieniem instalacji, czyli przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej tak abyś mógł cieszyć się darmowym prądem.

OSTATNIE PROJEKTY

 

System PV o mocy 8kWp zasilający 100% domu jednorodzinnego łącznie z ogrzewaniem elektrycznym. Wykonany został koło Pabianic. System PV został też wyposażony w magazyn energii, który będzie w sposób aktywny wspomagał system PV. Nasze magazyny energii można podłączyć do dedykowanych inwerterów, ale też do zwykłych inwerterów pracujących w systemie ON-GRID. Dzięki naszym rozwiązaniom pozbyliśmy się niskiej sprawności inwertera pracującego na magazynie energii. Nasz magazyn energii ma sprawność rzędu 90% efektywnego magazynowania energii z paneli PV, a sprawność pracy razem z inwerterem jest podobna do pracy z panelami PV i wynosi 85%.

ZAPLANUJEMY

TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

 

Chcesz się cieszyć darmową energią? Chcesz być niezależny od sieci zawodowej? Chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd, czy ogrzewanie?

Zadzwoń do nas, lub prześlij zapytanie.

Nasze instalacje przeprowadzamy od A do Z. Zaprojektujemy, wykonamy, zgłosimy i pozyskamy dla Ciebie dotację.

Nie wierzysz? Zadzwoń do nas i się przekonaj!

Ponad 40 zrealizowanych projektów

 

Zaczynaliśmy od małych dedykowanych instalacji w 2015 roku. Były to instalacje na dogrzewanie budynku ogrzewaniem elektrycznym, zadaszenia pod samochód, zasilanie ogrodów i budowa altanek fotowoltaicznych. A od 2017 roku stawiamy na instalację domowe. Instalowaliśmy systemy PV o mocy od 3kWp do 15kWp. Od 2019 roku wykonujemy instalacje fotowoltaiczne pod pompy ciepła, ogrzewanie elektryczne, w systemie ON-GRID, OFF-GRID i hybrydowej, a nawet specjalnej typu UPS dla sieci przemysłowych wewnętrznych. Dzisiaj możemy zaproponować Państwu najlepsze instalacje fotowoltaiczne, które charakteryzują się najdłuższą efektywną pracą dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu.

Pracujemy w całej Polsce

Zaczynamy

Instalujemy z pasją

od 5 lat

Nasze systemy fotowoltaiczne są najwydajniejszymi  na rynku

Farmy i instalacje fotowoltaiczne budujemy w oparciu o wcześniej przygotowany plan dostosowany do Twoich potrzeb.
Na spotkaniu ustalamy wszystkie szczegóły, które mają dotyczyć funkcjonowania instalacji PV.
Zadzwoń i sprawdź!

Nasze instalacje nadzorujemy na każdym etapie. Od planowania, przez montaż, aż po pierwsze uruchomienie. Wykonujemy nie tylko instalacje PV, ale też instalacje elektryczne i instalacje grzewcze. Zamawiając nasze usługi masz możliwość kompleksowości naszych usług.

Wykonujemy instalacje PV, instalacje elektryczne oraz instalacje grzewcze. Wykonujemy nasze instalacje w oparciu o wcześniejszy audyt i dostosowujemy wszystkie instalacje do bezproblemowego działania nawet jak wszystko działa na prąd elektryczny.

Instalacje PV montujemy na wszystkich możliwych powierzchniach: dach, ściana, ziemia. Uwzględniając wszystkie typy montażu na takich powierzchniach. Mamy ponad 5 letnie doświadczenie w budowaniu takich konstrukcji.

Wykonujemy audyty instalacji elektrycznych, instalacji PV, i instalacji grzewczych. Również powyższe instalacje naprawiamy. Zamów nasze usługi, jeśli podejrzewasz, że coś jest nie tak. Lepiej spać spokojnie niż cierpieć na bezsenność.

Chcesz wymienić na lepsze inwertery/falowniki?

Chcesz usprawnić system grzewczy?

Chcesz obniżyć zużycie energii elektrycznej?
Zamów nasze usługi a obniżymy Ci rachunki za energię.

SOL FORCE